služby


služby poskytujeme dle konkrétního přání zákazníka

4 scaled

Hloubkové ruční mytí

Dopřejte svému autu nejlepší možnou péči a poznejte skutečnou kvalitu mytí vozu. Profesionální ruční mytí pomocí vysokotlakého čističe a šetrné metody dvou kyblíků, která zaručuje největší možné bezpečí při mytí. Nejdříve auta myjeme bezkontaktně, abychom nepoškrábali lak a poté PH neutrálním vysoce kvalitním šamponem za pomocí rukavice z mikrovlákna. Pomocí šetrných prostředků dosahujeme skutečně efektivního mytí i na nedostupných místech karoserie. Díky kombinaci všech těchto faktorů dosahujeme nejlepších výsledků.

Detailní čištění interiéru

Interiér čistíme buďto tzv. suchou nebo mokrou metodou. Při suché metodě nejprve vysajeme celý vůz a poté důkladně vyčistíme všechny jeho prvky pomocí mikrovlákna. Při mokré metodě využíváme vodu, která nám slouží pro praní koberců nebo sedaček. Poté využíváme vysoce efektivní a šetrný čistič na plastové a kožené komponenty. V případě kožených částí pak nabízíme hloubkové čištění a impregnaci povrchu. Díky tomuto vypadá od nás interiér lépe než nový. 

shutterstock 2237145027 scaled
shutterstock 1783732928 scaled

Leštění a renovace laku

Trápí Vás, že už se vaše auto neleskne tak jako dříve? Máte bohužel poškozenou vrchní vrstvu laku, k čemuž dochází vlivem neprofesionálního mytí nebo i během každodenního používání. 

My Vašemu autu však vrátíme hluboký lesk, abyste všude zářili s vozem jako novým. 

Před samotným leštěním probíhá hloubkové mytí karoserie a chemická nebo mechanická dekontaminace laku, která zbaví lak poletavé rzi nebo asfaltových částic. 

 

Keramická ochrana

Nanokeramická ochrana je bezkonkurenčně nejlepší způsob jak ochránit lak proti nečistotám jako je poletavá rez, asfalt nebo špína běžného provozu. Pokud chcete výrazně prodloužit životnost vašeho vozidla a zvýšit jeho hodnotu, keramická vrstva je pro Vás to pravé. Po aplikaci je navíc karoserie nádherně lesklá a odpuzuje vodu. Na karoserii a sklech se tak voda nemá šanci udržet, což má veliký vliv také na bezpečnost při řízení v dešti.    

6 scaled
7 scaled

Voskování vozidel

Říká se, že po vosku je auto vždycky nejkrásnější. Vosky zajišťují základní ochranu laku a dodají vašemu autu extrémní lesk. Na voskování používáme několik druhů vosků dle konkrétního vozidla – karnaubské, syntetické nebo keramické. Pokud chcete mezi ostatními vynikat a reprezentovat sami sebe krásným vozem, vosk je skvělý způsob.

Impregnace kůže, textilu a plastů

Po detailním čištění celého interiéru doporučujeme textil a ostatní části impregnovat jako ochranu před dalším znečištěním. Kůže a textil tak budou krásně odpuzovat vodu a nezašpiní se při polití. Plasty konzervujeme mnoha způsoby podle typu plastu. Dodáme jim potřebnou výživu, na kterou se často zapomíná a ošetříme je proti vyblednutí na slunci. Váš interiér tak bude nejen vypadat a vonět nádherně, ale bude také bez bakterií a virů. 

5 scaled